Bayburt Sohbet Odaları

Bayburt Sohbet Odaları

admin     30-10-19     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Bayburt Sohbet Odaları     198 Defa Okundu

Bayburt Sohbet Odaları,Bayburt Chat Odaları

Bayburt Sohbet Siteleri,Bayburt Chat Siteleri,Bayburt Sohbet Odaları,Bayburt Chat Odaları,Bayburt Mobil Sohbet Odaları,Bayburt Mobil Chat Odaları,Simarik.NET muhabbet arkadaslık mekanı Bayburt, Türkiye Cumhuriyeti’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan bir ildir. Yerli halkın önemli bir bölümünü Türkmen/Çepniler oluşturur ve Bayburt yerli halkı dışında iş için veya ilin güzellikleri ile büyülenerek oraya baska illerden yerleşmek için giden bir çok insan için biz sohbet chat siteleri olarak karadeniz bölgesinin incileri arasında olan bu güzel ve şirin ilimize hizmetler sunmaktayız.

Türkiye topraklarında bir çok milletten insanlar yasamaktadır türk halk ıolarak bizler her milletle kültürleri farklı olsa bile anlasmayı uyum saglamayı basarmaktayız her insanı bünyesinde barındıran vatanımızdaki bulunan tüm insanlar bizim için degerlidir bazen pürüzler çıksada bunuda görmemezlikten gelme ve bir kişi için tüm insanları kötü degerlendirmemek gerekli her ülke insanından yada her ilimizden iyi veya kötü karakterlere sahip kişiler bulunmakta önemli olan insanları iyisiyle kötüsüyle kabullenmektir.

Simarik.net sitelerimizde dil din ırk ayrımı yapılmaksızın türkmen miş çepnilermiş lazlar yada ermeni dinleri ne olursa olsun edeple gelen saygıyla agırlanır birde bir ata sözümüz vardır yaradılanı severiz yaradandan ötürü inançları ne olursa olsun herkesi ALLAH  yarattı her kişinin inancı sevabı günahı kendine aittir ve sunucu olarak sitelerimizdeki insanların arasında bu tür ayrımcılıklara göz yumadıgımızıda buradan belirtmek isteriz.

Bayburt İli Hakkında Genel Bilgiler

Bayburt’ta doğu Karadeniz iklimi ile doğu Anadolu iklimi arasında, bir geçiş iklimi hüküm sürmektedir. Bu nedenle yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve yağışlıdır.Doğusunda Erzurum, batısında Gümüşhane, kuzeyinde Trabzon ve Rize, güneyinde Erzincan illeri ile çevrili Anadolu’ nun kuzey doğusunda Çoruh Nehri bulunmaktadır.

Hayvancılık ilin geçim kaynaklarından en önemlisidir. Arazi hayvancılık yapmaya çok elverişlidir. Mera hayvancılığı yapılmaktadır. Son yıllarda besi hayvancılığına doğru bir gelişme gözlenmektedir. Süt inekçiliği ıslah çalışmaları da devam etmektedir. İlimiz ilçe ve köylerinde arıcılık yapan aile sayısında büyük artış gözlenmekte, il sathında çok nefis kokulu bal üretimi yapılmaktadır.

Bayburt Sohbet Odaları,Bayburt Chat Odaları

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page