Burak Deniz Kimdir

Burak Deniz Kimdir

admin     03-02-21     Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Burak Deniz Kimdir     81 Defa Okundu

Burak Deniz Kimdir

Maraşlı  dizi başrol oyuncusu,Burak Deniz kaç yaşında,Burak Deniz Kimdir,Simarik.Net Sohbet Siteleri,Burak Deniz biyografisi,ATV televizyon kanalında yayına giren maraşlı dizisinin başrol oyuncusu hakkında bilmek istediklerimiz,doğduğu yer,oynadığı diziler sanata başlama hayatı,

Türkiye’de en fazla sözü edilen dizilerden biri olan maraşlı dizisi her bölümüyle seyircilerini heyecanlandırmakta ve seyirci kitlesi en fazla izlenen arasında en başlarda yer almaktadır,dizinin başrol oyuncusu hakkında her şey sohbet chat sitelerimiz tarafından merak edenlere bilgiler burada.

Burak Deniz Biyografisi

Atv’nin yeni dizisi Maraşlı dizisinde başrol karakteri Burak Deniz ilk oyunculuk deneyimini Kolej Günlüğü dizisiyle kazanırken öte yandan sırasıyla Sultan, Kaçak, Medcezir ve Tatlı Küçük Yalancılar, Gecenin Kraliçesi, Aşk Laftan Anlamaz ve Bizim Hikaye isimli
oyuncu kadrosunda yerini aldı.

Burak Deniz, 20 Ekim 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Anne ve babası Burak Deniz küçükken boşanmıştır. Üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Sanat Tarihi bölümünde tamamlayan oyuncu 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı “Kolej Günlüğü” adlı dizi ile oyunculuğa adım atmıştır.

Burak Deniz, 2011 yılında yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı “Kolej Günlüğü” adlı dizide Onur karakterini canlandırırken,Özge Çelik ve Furkan Andıç ile birlikte oynadı. 2012 yılında “Sultan” dizisinde Tarık karakterini canlandırırken, Nurgül Yeşil çay, Şahin Irmak,Nur Sürer, Settar Tanrı öğen ile oynadı.

2013 – 2014 yılları arasında Kaçak dizisinde Burak Topçu oğlu karakterini canlandırırken, Gürkan Uygun, Berk Hak man, Begüm Bir gören, Yağmur Tanrı sevsin, İnanç Konukçu, Hasan Küçük çetin ile beraber rol almıştır.

2015 yılında  Tatlı Küçük Yalancılar  adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Öz yıldız,Büşra Develi, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Beste Kök demir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar.

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar  Toprak TV Dizisi
2015 – Medcezir Aras TV Dizisi
2013 – 2014 – Kaçak  Burak Topçu oğlu TV Dizisi
2012 – Sultan  Tarık TV Dizisi
2011 – Kolej Günlüğü  Onur  TV Dizisi

Eski bordo bereli Maraşlı, kızı Zeliş’in bir saldırıda yaralanması üzerine görevinden ayrılıp Zeliş’in bakımını üstlenmiştir.

Burak Deniz Kimdir

Burak Deniz Kimdir

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page