Burdur Sohbet Odaları

Burdur Sohbet Odaları

admin     06-11-19     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Burdur Sohbet Odaları     222 Defa Okundu

Burdur Sohbet Odaları,Burdur Chat Odaları

Burdur Sohbet Odası,Burdur Chat Odası,Burdur Sohbet Sitesi,Burdur Chat Sitesi,Burdur Sohbet Odaları,Burdur Chat Odaları,simarik.NET en kaliteli muhabbet,sehirler sohbet sitesi,mobil uyumlu girişleri ve web girişleri bulunan sitemiz Türk toplumunun buluşma noktası huzurlu bir ortamda güven içerisinde boş zamanlarını degerlendirerek yeni yeni arkadaslar arayışları olan beyler bayanlar için hizmet veren sohbet chat odalarımız sizlerin tüm arayışlarınıza hitap etmektedir.

Simarik.net sitemizden iller sohbet adı altında yazdıgımız konularımızda bugün sıra burdur ilimizde ve degerli burdur halkına hitaben olacaktır ilk etapta hizmetimiz muhabbet arkadaslık olmak üzere radyo dinleme oyun oynama yarışmalar yapılan hizmetlerimizden oluşmakta.

Burdur Bedava Sohbet Odası,Burdur Bedava Chat Odası

Ücretsiz Sohbet Sitesi,Ücretsiz Chat Sitesi simarik.net her konuda bedava olarak türkiyeye ve avrupaya tüm girişleri ile kaliteli hizmetler sunuyor hiç bir zaman ziyaretçilerimizden maddi olarak beklentilerimiz olmadı olamazda bizler sohbet muhabbet arkadaslık sitesi olarak maddi kazancımız olsun insanlardan hizmetimiz karşılığında para alalım diye bir amacımız bulunmuyor ziyaretçilerimize arkadaslık ve sohbet imkanları sunmaktayız bu hizmetimiz sadece sizler için degil kendimiz içinde yapmış oldugumuz hizmettir yani bir nevi hobi olarak bu işi bedava yapmaktayız olaki sitemizde sizleren para talep edenler olursa site yönetimine bu kişileri şikayet edebilirsiniz

Burdur İlimiz Hakkında Bilgiler

Burdur, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde bulunan bir ildir Denizli, Afyon, Isparta, Antalya ve Muğla illeri ile çevrelenen Burdur, tarihi çağlarda, doğuda İşavria, Lykonia, güneyde Pamphylia, batıda Likya ve Karya, kuzeyde Frigya ve Galatia bölgeleri ile çevrili olan Pisidya bölgesi sınırları içinde yer almıştı.

Burdur ili Akdeniz Bölgesi’nde olmasına rağmen, iklim olarak genelde İç Anadolu Bölgesi’nin özelliklerini taşımaktadır. Zira Akdeniz kıyısı ile İl sahası arasında bulunan yükseltiler iklim değişikliklerinin başlıca doğal nedenlerindendir. Bu nedenle Burdur’da Akdeniz Kıyı şeridindeki yerleşmelerden farklı olarak kışları soğuk, yazları ise sıcak geçmektedir. Yıllık yağışların büyük bir kısmı kış aylarında yağmur ve kar şeklinde oluşmaktadır.

her tür hububat buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır, mahlut sanayi bitkileri şekerpancarı, tütün, anason, keten, kendir, ayçiçeği, afyon, susam ve yerfıstığı hayvan yemleri yonca, karınga, fıg, burçak sert ve yumuşak çekirdekli meyve ağaçları (elma, armut, kayısı, şeftali, erik, zerdali, kiraz, vişne, badem, ceviz, fındık, nar, zeytin, muşmula, üzüm), yaz ve kış aylarında yetiştirilen sebzeler domates, biber, patlıcan, kabak, bamya, hıyar, t.fasulye, lahana, havuç, pırasa), bakliyat cinsinden bakla, fasulye, nohut, mercimek, kavun, karpuz, soğan, sarımsak, patates

İl’in Bucak ve Ağlasun ilçelerinin rakımı düşük Güney kesimlerinde ve Aksu vadisinde diğer bölgelerde görülmeyen narenciye, Antep fıstığı, pamuk, pirinç gibi tarım ürünleri yetiştirilmektedir. Bu bölgedeki ormanlar içinde kocayemiş, yabani zeytin ve yabani harnup sahalarıda vardır.

Burdur Sohbet Odaları,Burdur Chat Odaları

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page