Giresun Sohbet Odaları

Giresun Sohbet Odaları

admin     16-11-19     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Giresun Sohbet Odaları     209 Defa Okundu

Giresun Sohbet Odaları Giresun Chat Odaları

Türkiye Sohbet Sitesi,Türkiye Chat Sitesi,Giresun Sohbet Odaları Giresun Chat Odaları,simarik.net karadeniz sohbet,simarik.net karadeniz chat hizmetleriyle bugün giresun ilimizde degerli giresunlulara hizmetler sunmakta .

Türkiye genelinde ve Avrupa ülkelerinde hizmetler veren Sohbet odaları insanların ineternet aracılığı ile bağlanıp yeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurduğu sanal arkadaşlık ve muhabbet  platformlarıdır genel olarak gün içerisinde stresli bir ortamda çalışan tempolu bir iş yorgunluğu yada yakın çevresinde arkadaş edinemeyen  sıkıntılarını dile getirmeye çekinen içine kapanık utangac insanların tercih ettiği yerlerdir erkek yada bayan insan hangi yasta olursa olsun  yalnızlığı sevmez ve her zaman yakınlarında konusacak bir eş bir dost yada bir sırdaş ararlar Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden ve çeşitli avrupa ülkelerinden aramıza katılan kullanıcılarımızla birlikte güvenli ortamda huzur içerisinde hoş vakitler geçirmekteyiz ve siz degerli giresun halkınıda simarik.net sohbet chat sitelerimizde  görmek sizlerle tanışmak arkadaş olmak istiyoruz,

Giresun İli Hakkında Bilgiler

Giresun, fındığı ile tanınan ve Karadeniz Bölgesi’nin doğusunda yer alan il. Kirazın bütün dünyaya buradan yayıldığı kabul edilir. Karadeniz’e kıyısı olan Giresun doğudan batıya Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Sivas ve Ordu illeriyle çevrilidir.Alucra, Bulancak, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Görele, Güce, Keşap, Piraziz, Tirebolu, Yağlıdere ve Şebinkarahisar Giresun’ un ilçeleridir.

Coğrafi konumu ile kıyı kesimlerinde ılıman iklimi, iç kesimlerinde ise karasal iklimi ile her türlü kış ve doğa sporlarına uygun oluşu,
tarihsel zenginlikleri ve doğal güzellikleri yanında dünyanın en kaliteli fındığının Giresun’da yetişmesi, el sanatları, balıkçılığı, avcılığı ve yaylaları ile Giresun turizmi çok yönlü fırsatlar sunmaktadır.

Günümüzde Giresun halkı modern giyimi kullanmaktadır. Yine köy ve kasabalarda kadınlar ev içinde oyalı yaşmak veya çember, entari, peştamal veya şal olarak, ayaklarına lastik veya kundura giyerler.

Giresun’ da fındık yetiştiriciliği önemlidir. Fındığın yanı sıra karalahana, domates, fasülye, elma, armut ve kiraz yetiştirilir.Giresun Dağları’nın kıyıya paralel olarak uzanışı, il toprakları üzerinde iki farklı iklim bölgesi oluşmasına neden olmuştur. Karadeniz kıyılarında ılık ve yağışlı iklim sürer. En çok yağış Ekim ve Kasım, en az yağış ise Mayıs ve Haziran aylarında görülür.Doğal bitki örtüsü, iklim özellikleri ve yükseltiye bağlı olarak değişir. İklim koşullarında olduğu gibi doğal bitki örtüsünün dağılışında da ilin iki kesimi arasında farklar vardır.

Giresun Sohbet Odaları Giresun Chat Odaları

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page