İRC Sohbet İRC Siteleri NET COM ORG Uzantısı

İRC Sohbet İRC Siteleri NET COM ORG Uzantısı

admin     27-04-20     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     İRC Sohbet İRC Siteleri NET COM ORG Uzantısı     192 Defa Okundu

İRC Sohbet İRC Siteleri NET COM ORG Uzantısı

Sohbet,Muhabbet,Chat,İRC Sohbet İRC Siteleri NET COM ORG Uzantısı farkı önemi nedir google sayfalarında genel olarak karsımıza cıkan sohbet site domainlerinde yukarıda konu baslığımızda yer alan 3 tane uzantıyı görmekteyiz ve bu uzantılar digerlerine nazaran en çok görülenlerdir ama hepside aynı ilemi yapmaktadır dünya geneline arkadaslık sohbet imkanları sunan bu siteler mobil sohbet ve web sohbet girişleriyle internet ortamlarında sohbet odaları ziyaretçilerine hizmet vermekte.

Bugün tüm bu hizmetleri veren sohbet sitesi,nin birinde dikkatimi çeken bir olaydan söz etmek istiyorum genel olarak sanal ortamlarda hep karsımıza cıkmakta olan ziyaretçiler arasında karsılıklı yapılan satasmalar huzur bozucu olaylar malum hepimiz eglenmek gülmek için sanaldayız adı üstünde zaten sanal bazı insanlarla karsılasıyoruzki insanın karsımdaki acaba insanmı diyesi geliyor oderece.

Bu tür insanların sunucularda yaptıkları eylem karsısında kim olursa olsun erkek bayan kırmak rencide etmek hele birde kendinde fazla neseli mutlu olan kişileri gördülermi seviyesizlik diz boyu bunun adına kıskançlık hasetlik denir denirde nedir sanal alemde insanlar bir birini tanımaz tanımadıkları halde sanalda bu kişilikte olan birinin reel hayatını düşünmek bile istemiyorum .

Pasif İnsanların Asagılık Duygusu

Bir insanın başkasını sevebilmesi için herşeyden önce kendini sevmesi gerekir. Kendini sevmeyen insan başkasını asla sevemez. Kendini sevme kendini beğenmişlik anlamına gelmesin. Kendini seven bir kişi kendi öz varlığına ve vücuduna kıymet verir. Kendine iyi muamele eder. Kendini boş yere harcamaz,
Kendini seven insan kendine saygısı olan insandır. Kendini kendi eliyle küçük düşürmez. Kendini seven insan kendine güvenir. Kendini bayağılaştırmaz ve alçaltmazBaşkalarını sevmenin kaynağı sadece o başkalarının kendi-sevilme kalitelerinden değil, aynı zamanda kişinin kendini sevmesinden de kaynaklanır. Kişi başkasını sevmeyi sadece başkalarının kendine gösterdiği sevgiyle değil, aynı zamanda kendini sevilebilecek bir kişi olarak tanıyıp sevmesiyle başarır.

Kendini seven, kendine özen ve saygı gösteren insan, başkalarının da kendine normal olarak kabul edilebilir bir davranış çerçevesi içinde yaklaşmasını bekler. Benzer şekilde, başkalarının ona nasıl davranmasını istiyorsa, başkalarına da öyle davranmayı ancak kendini seven bir insan düşünüp uygulamaya koyabilir.
kontrol edilemeyen aşağılık duygusu o kişinin duygu, düşünü ve davranış biçimini kontrolu altına alır. Kişi kendini aşağılık duygusuyla kıymetsiz, değersiz, beceriksiz, sevilmeyen olarak niteleyip utangaçlık, çekingenlik ve aşırı pasifliğe itebilir.Kendini seven insanla kendine hayran olan insan arasında büyük bir fark vardır. Kendine hayran olan insan etrafına sadece huzursuzluk ve sinirlilik verir, çünkü kendine hayran insan kendini evrenin merkezi sanır ve herşeyin kendi etrafında dönmesini ister,

Kendinin bazen yanlış, hatalı ve farkında olmadan kırıcı olabileceğini de. insan olmak o kadar kolay değil. Sevmek ve sevilmek de.

İRC Sohbet İRC Siteleri NET COM ORG Uzantısı

 

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page