Kahramanmaras Sohbet Odaları

Kahramanmaras Sohbet Odaları

admin     26-11-19     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Kahramanmaras Sohbet Odaları     247 Defa Okundu

Kahramanmaras Sohbet Odaları

Maras Sohbet,Maras Chat,Kahraman maras Chat Odaları,Kahramanmaras Sohbet Odaları,simarik.net maras mobil sohbet sitesi Türkiye,nin dondurmasıyla meşhur ilimiz marasa ve maras halkına hizmetleri ilk etapta arkadaslık ve sohbet,dir diger illerimizde yasayan haklımız ile yurt dışında yasayan türk halkının tamamını sitelerimizde bir araya getirerek seviyeli iletişimlerle arkadas olmalarını saglamaktayız.

Kahramanmaraş Akdeniz Bölgesi yer alan ilin Doğudan Malatya, Adıyaman, Gaziantep; güneyden Adana batıdan Kayseri  kuzeyden ise Sivas illeri ile çevrilidir. Kahramanmaraş ili, dondurma, biber ve tarhanasıyla ünlü bir ildir güzel bir ildir maras gittim gördüm insanları hakkında gözlemlerim yanılmıyorsam degişik kültürden insanları barındırmakta kürtlerin yogun oldugu marasda türklerd ikamet etmekteler olsun kürt türk hepside türkiye cumhuriyeti vatandası olarak hepside bizden ve degerli insanlar kimsenin inanclarını dinlerini sorgulamak ayrım yapmak haddimi degildir önemli olan kardesçe barış içerisinde yasamak.

Türkiyenin her ilinde zaten karışık olarak aynı havayı solumuyormuyuz ve sanal alemdeki sohbet chat siteleri,ndede aynı sekilde her milletten insanlar bulunuyor ve çokta güzel arkadaslıklar kurulmakta insan saygılı olarak insana deger verdikten sonra kültür inanış dil din önemli degil üç günlük dünyada bu gibi konulara gerek yok hepimiz bir gün toprak olacagız bakmayın olumsuz olaylara insan oglu iyileride var kötüleride neyse bazı konular bizi asar sözü burada bitirerek türkiyenin güzel illeri arasında yer alan maras ilimizi tanıyalım.

Kahramanmaraş İli Hakkında Bilgiler

Kahramanmaraş ilinin merkezi olan şehirdir. Kurtuluş Savaşı’nda işgale direnişi nedeniyle şehre İstiklal Madalyası verilmiştir. Dövme dondurmasıyla meşhurdur. Kahramanmaraş’ın dövme dondurması yerel şirketlerin azmi ve katkısıyla ünü tüm dünyaya yayılmış ve birçok dünya şehirlerinde dondurma şubeleri açılmıştır.

İlimizin İlçeleri Maras Merkez, Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık ve Türkoğlu’dur.

Kahramanmaraş İlinde genel olarak denize uzaklık ve yükselti nedeniyle, değişikliğe uğramış karasallaşmış bir Akdeniz iklim tipi egemendir. İlde yazlar sıcak ve kışlar soğuk geçer, bununla birlikte il topraklarının Akdeniz, Güneydoğu Doğu Anadolu coğrafi bölgelerinin geçiş alanında yer alması ildeki iklim koşullarının farklılaşmasına neden olmuştur. İlin güneyinde yağışlar yağmur olarak düşer karla örtülü gün sayısı çok düşüktür. İlin kuzeyindeki dağlık bölgede Akdeniz ve karasal iklimin geçiş özellikleri yansır yazlar ılıman kışlar soğuktur.

Kahramanmaras Sohbet Odaları

 

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page