Kilis Sohbet Odaları

Kilis Sohbet Odaları

admin     18-12-19     Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Kilis Sohbet Odaları     179 Defa Okundu

Kilis Sohbet Odaları

Kilis Sohbet Siteleri,Kilis Sohbet Odaları,Simarik.net sohbet chat siteleri,nden Tüm Türkiye,ye ve Avrupa ülkelerinde yasayan gurbetçi kardeslerimize selam olsun Simarik.net Kilis arkadaslık siteleri degerli kilis halkını dünya genelinde yasayan vatandaslarımız ile seviyeli sohbet,ler esliginde arkadas olmaları için davet ediyoruz.

Sohbet odaları,mızda kilis halkımızı ve digr illerden ülkelerden ziyaretlerimize gelen ziyaretçilerimizi neler beklemekte ve kimler bulunmakta sitelerimizde yeralanhizmetlerimiz öncelikle seviyeli sohbet saygılı ve hoş görülü iletişimler kuran dünya genelinden bir çok yerden her yastan beyler bayanlar bulunmakta genç yetişkin beyler bayanların evlisi bekarı dulu bosanmışı hepside mevcuttur ve hepsininde arayışları farklı farklıdır farklı arayışları olan insanlarla her tür arayışlarınıza sahip olma imkanınızın bulundugu site hizmetlerimiz.

Sohbet muhabbet oyun odaları yarışma odaları her biri  sadece sizlere ait olan özel odalarınız ve canlı radyo yayınlarımız ile radyo odamız bulunmaktadır,üyelik işlemlerinin bulunmadıgı web girişlerimiz mobil girişlerimiz şifresiz javasız kullanımlara acıktır bedava sohbet imkanları sunan sitelerimizde hiç bir sekilde kimseden ücret talep edilmemektedir güvenli kaliteli huzurlu bir ortamda eglenmek isteyenler için güzel bir ortam hazırladık ve sohbet sevenleri davet ediyoruz.

Kilis İli Hakkında Bilgiler

Kilis; Türkiye’nin güneydoğusunda yer alan, Suriye ile komşu bir sınır ilidir. Nüfusu 136.319 kişidir. llin doğu, batı ve kuzeyinde Gaziantep, güneyinde ise Suriye yer almaktadır. Gaziantep’e 58 km uzaklıkta olan Kilis, Suriye sınırına ise 10 km uzaklıktadır.

Kilis ilinin iklimi genel karakterleri itibariyle Akdeniz iklimi içerisinde kalır. Akdeniz iklim bölgesi, Akdeniz havzasının genel atmosfer dolaşımı içerisindeki yeri gereği yazın çoğunlukla tropikal; kışın ise kutupsal hava kütleleri gibi birbirinden farklı özellikler gösteren hava kütlelerinin tesirinde kalır. Yazın oldukça etkili olan ve tarihi devirlerden beri Eteziyen olarak tanınan hava hareketi; yörede etkili olmadan önce, Akdeniz üzerinden geçerken az da olsa nem kazanıp, Amanos dağlarını geçerken soğuduğundan bu devrede sıcak ve nisbi nemi düşük olan ilde, serin – nemli etkisiyle bilinir ve garbi olarak adlandırılır. Akdeniz iklimi (tropikal) ile karasal iklimin kesiştiği yerde bulunan Kilis ve yöresinde, söz konusu iklim kuşaklarının özellikleri egemendir

İlçeler: Kilis merkez Elbeyli, Musabeyli, Polateli

Kilis Sohbet Odaları

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page