Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet Odaları

admin     16-12-19     Chat, Genel, Sohbet, Sohbet Odaları     Ordu Sohbet Odaları     186 Defa Okundu

Ordu Sohbet Odaları

Ordu Sohbet,Ordu Mobil Sohbet,Ordu Chat,Ordu Arkadaslık sitesi,Ordu Sohbet Odaları,Simarik.net Karadeniz Sohbet Odaları Ordu ili ve bu güzel ilimizin halkına hizmetleri mobil sohbet mobil chat ve web sohbet girişlerimiz ile seviyeli sohbet,ler sunmaktayız Şimdiye kadar Türkiyenin her bölgesine ve illerine hizmetleri bulunan sitemizde karadeniz bölgesine ve illerinin tamamına hizmet vermektedir.

Karadeniz bölgesinin en güzel yerlerinden biri olan ordu fındık Bahçelelerinin çok olduğu fındık üretiminin bol olduğu bir ilimiz bu ilimiz karadeniz bölegesinin bir parcası ve ilde yasayan insanlarda karadeinz insanlarında olmaktalar,Karadeniz halkını nasıl biliriz mert sözlerinin eri gözü pek vatan sever insanlar olarak biliriz bölge halkına laz dendiginide bilmekteyim ama tamamımı yoksa bazı illerinemi derler orasından emin degilim bir komusumuz vardı ordulu idi ve kendilerinin laz halkından oldugunu demişti hatta konusma tarzlarıda laz insanların konuşmalarına çok benziyordu degişik türkçe lehcesiyle farklı bir konusma tarzı vardı buradan mantık yürütecek olursam demekki ordu hallkıda  laz halkı arasında oluyor.

Ordu Sohbet Chat Siteleri

Simarik.net Ordu Arkadaslık sitesi olarak ordu iline ilin halkına hizmetlerimiz nelerdir kısaca onlarada yer vererek kendimizi site içi kullanım alanlarını tanıtalım  seviyeli sohbet,lerin yapıldıgı sitelerimizdeki ziyaretçilerimiz veya yönetim kadromuz saygılı seckin kişilerden oluşmaktadır.

Chat odalarımızda siz degerli ziyaretçilerimize canlı radyo yayınlarımız günün her saatinde online djlerimiz tarafından sunulmaktadır özel istek yaparak sevdiginiz şarkıları dinleme olanakları sunan radyomuzda sınırsız ve ücretsiz kullanımlarınız arasındadır.

Eglenceli saatler geçirmeniz için çeşitli yarışma odalarımız oyun odalarımız Türkçe sorulu cevaplı olarak sizlere yine bedava ve üyeliksiz sınırsız olarak sunulmuştur.

Ordu İli Hakkında Bilgiler

Ordu, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık otuzuncu şehri. 2016 itibarıyla 750.588 nüfusa sahiptir. Karadeniz Bölgesinde, Orta ve Doğu Karadeniz bölümünde yer alan ilin kuzeyinde Karadeniz, güneyinde Tokat ve Sivas illeri, batısında Samsun, doğusunda Giresun ili vardır

Doğu Karadeniz Bölgesinin kapısı konumundaki Ordu ili, doğa güzellikleri, bitki örtüsü, mavi ve yeşilin kucaklaştığı kıyıları, koy ve kumsalları, hemen kıyı şeridinden başlayan dağları, yükseltilerindeki uçsuz bucaksız ve birbirinden güzel yaylaları ile tarihin yanı sıra kültür ve doğa turizminde de geleceği parlak bir şehirdir.

Ordu Sohbet Odaları

 

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page