Simariksohbet-Simarikchat-Simarik.NET

Simariksohbet-Simarikchat-Simarik.NET

admin     07-01-20     Chat, Genel, Mobil Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları     Simariksohbet-Simarikchat-Simarik.NET     171 Defa Okundu

Simariksohbet- Simarikchat-Simarik.NET

Simarik.net oyun sitesi,Simarik.net Radyo odası,Simarik mobil Sohbet,Simarik mobil  chat,Simariksohbet-Simarikchat-Simarik.NET ,Güvenli Sohbet Sitesi tüm ziyaretçilerine saygılarla selamlarını sunar ve bizler tercih ederek çıktığımız bu uzun yolda yanımızda olmalarından ve katkılarından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Siz degerli okurlarımıza ve sohbet site kullanıcılarımıza her gün farklı konular yazarak kendimiz hakkında site hizmetlerimiz hakkında bilgiler vermekteyiz aynı zamanda degişik konularıda ele alarak sanal ortamlarda olan olumlu olumsuz olaylara yer vermekteyiz ,bugünde sizlere sohbet chat odalarımızda yapılmaması gereken rütün site kurallarımızdan bahsedecegiz.

Aslında odalarımızda bulunan ziyaretçilerimizle hoş bir uyum içerisinde tam bir aile ortamı oluşturduk bu nedenle fazla kurala gerek duymamakla beraber kuralcıda degiliz lakin günden güne girişlerimizin yoğunlasması aramıza yeni yeni insanların katılması ile sadece gereken basit kurallarımızdan söz ederek yeni ziyaretçilerimizi bu  konuda aydınlatarak site içerisinde huzuru saglamamız gerekmekte.

Simarik.NET Güvenli Sohbet Sitesi

Sohbet sitelerimiz dünyanın her yerinden giriş yapan insanları misafir etmektedir her biri farklı kültürlerden olan insanlar haliyle uyum saglamaktada zorluk cekmekteler hal böyle oluncada haliyle bazı konularda anlasmazlıklar cıkmakta her ortamda oldugu gibi.

Her konuda sitelerimiz tarafından ziyaretçilerimize tam güven saglanmakta çok sayıda site görevlilerimizin huzurlu bir ortam için gece gündüz görevleri basında bulunarak olumsuz olaylar karsısında önlemleri almaktalar,siz dgerli kullanıcılarımızında güvenliklerinizi saglamamız için bizlere yardımcı olmanız rica edilir.

Simarik.net Site Kuralları

Sohbet odalarımızda bulunan bay bayan ziyaretçilerimiz site içerindeki tüm odalarda seviyeli sohbet yapma zorunlulukları bulunmakta Simarik.net cinsel sohbet sitesi olmadıgından dolayı sitemiz cinsel içerikli sohbetlere kapalıdır.

Odalarımızda küfür argo insanları rencide edecek kelimelerin kulanımı yasaktır

Saygı sevgi hoşgörü ile iletişimler kurulan sitemizde bayan arkadslara hiç bir konuda baskı yapılmamalı ısrarcı tavırlardan kacınılmalı ve saygılı bir sekilde iletişimler kurulmalıdır.

Chat sitemizde siyasi konusmalar Türkiye cumhuriyetini eleştirmek ve ülkemizi yöneten kişileri eleştirmek her  konuda yasaktır.Site içerisinde baska sunucu adı vermek ziyaretçilerimizi baska yerlere yönlendirmek kurallarımıza aykırıdır

Simarik site kurallarımız bunlardan ibarettir bu tür konularda dikkatliyim sagılı seviyeliyim ve güvenli bir site arıyorum diyorsanız tam yerindesiniz.

Simariksohbet-Simarikchat-Simarik.NET

 

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page