Şırnak Sohbet Odaları

Şırnak Sohbet Odaları

admin     30-12-19     Chat, Genel, Mobil Chat, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları     Şırnak Sohbet Odaları     235 Defa Okundu

Şırnak Sohbet Odaları

Şırnak Sohbet Siteleri,Sırnak Mobil Sohbet,Sırnak Chat Siteleri,Sırnak Chat Odaları,Simarik.NET Şırnak arkadaslık sitesi Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan şırnak iline ve Şırnak’ın İlçeleri  Beytüşşebap  Cizre, Güçlükonak, İdil, Silopi ve Uludere,ye kaliteli hizmetlerimizle seviyeli sohbet imkanları sunmaktayız,simarik.net sohbet sunucusu olarak Türkiye genelinde yer alan illerimiizin ilçelerimizin hatta köylere kadar uzanan hizmetimiz ayrıca ülkemiz sınırları dışında olan yabancı ülkelerin tamamınada mobil girişleri ve web girişlerimizle sınırsız hizmetler sunmaktayız.

Sohbet ,chat sitelerimiz girişlerinde katılılarınız nereden veya hangi cihazla olursa olsun üyelik işlemleri ve java şifre gibi zorunluluklara tabi tutulmadan sorunsuz bir sekilde bizlere ulasabilirsiniz.Ücretsiz bedava sohbet hizmetlerimizde katılım süreleriniz sınırsızdır site içerisinde yer alan odalarımızın tamamında sınırsız olarak vakit geçirebilirsiniz.

Ziyaretçilerimizin site içerisndeki faydalana bilecekleri odalarımız çeşitli yarışmaların yapıldıgı türkçe sorulu cevaplı oyun odalarımız tek basınıza veya arkadaslarınızla birlikte oyun odalarımızda yarışarak bilgilerinizi hem test edip hemde daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz ve vereceginiz her dogru cevapta puanlar toplayarak yarışmacılar arasında ön sıralara yükselebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diger hizmetimiz canlı yayınlarıylla radyo odamız bulunmaktadır radyomuzda online djlerimiz günün her saatinde yayın yaparak dinleyicilerine keyfli müzik ziyafeti yasatmaktalar özel istek sarkılarada yer veren dj arkadaslarımızdan sevdiginiz sarkıları isteyerek keyfle dinleme olanaklarına sahipsiniz sınırsız hizmet güvenli saygılı ortam güzel arkadaşlıkların yasandıgı sitelerimizde arkadas canlısı seviyeli olan tüm dostlara yer bulunmakta.

Şırnak İli Hakkında Bilgi

Şırnak ili sahip olduğu zengin tarihi, kültürel kaynakları ve doğal değerleri ile turistik açıdan önemli cazibelere sahiptir. Turizm sektöründeki gelişmenin yeterli düzeyde olmadığı ilde, turizm ve rekreasyon tesisleri de nitelik ve nicelik olarak istenilen düzeyde gelişmemiştir.

İl genelinde yer alan tarihi eserler, doğal güzellikler ve turistik olarak görmeye değer diğer yerler, yeterli altyapı bulunmaması ve turistik yatırımların yeterli olmaması nedeniyle gerektiği gibi değerlendirilememektedir. İlin turizm merkezlerinin başında Nuh Tufanı sonucu, Hz. Nuh Gemisinin konduğuna inanılan Cudi Dağı gelir. Cudi Dağında Hz.Nuh (A.S.) ın gemisine ait mıt denilen büyük çiviler ve tahta kalıntıları mevcuttur.

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde toprakları bulunan ilde hayat şartlarını güçleştiren en önemli faktör iklimdir. Çok genel çizgileriyle ele alınırsa, Doğu Anadolu ikliminin birbirine karşıt iki hava kütlesi etkisinin belirdiği görülür. Bunlardan birisi, bölgeyi özellikle kış aylarında etkisi altında bulunduran, buna karşılık yaz aylarında kuzeye çekilen soğuk kuru hava kütlesidir.

Anadolu bölgesinde kalan kısımda kışlar serttir. Kuzeyden gelen soğuk havalar kışın bu yörenin sert ve karlı geçmesini sağlar. Kar yağışı Güneydoğu Anadolu Bölgesinin sınırına kadar devam eder. Karla örtülü gün sayısı, dolu ve sisli gün sayısı güney bölümüne göre fazladır

Şırnak Sohbet Odaları

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page