Sohbet Dostu Simarik.net

Sohbet Dostu Simarik.net

admin     25-01-20     Chat, Genel, Mobil Chat, Sohbet, Sohbet Odaları     Sohbet Dostu Simarik.net     178 Defa Okundu

Sohbet Dostu Simarik.net

Dostca Sohbet Sitesi Simarik.NET,Dostlar Sohbet Odası Simarik.NET,Dostyeri Simarik.NET,dostlar sohbetevi,dostlar sohbethane,si toplum olarak bir anket yapsan Türkiye genelinde dostluk kavramına kaç kişiden olumlu ve sıcak yorumlar alırız  arkadaslık dosluk

Öncelikle insan ilişkilerinde arkadaslık dostluk bizler için çok önemlidir şimdilerde bu kelimelerin pek degeri olmasada eski insanlar daha iyi bilirler komsuluk arkadarlık dostluk ve aile akraba kavramlarını öyleki büyüklerimizin bu konulardaki sözlerini şimdilerde internet ortamlarında  güzel sözler olarak okumaktayız nasılki her sarkının yada her roman yada hikayenin bir bestecisi yazarı varsa özlü güzel sözlerinde yasanmışlıklara dayanan gerçekleri vardır ve burada sizler için kısa olarak bu sözlere yer verecegim .

Arkadaş vardır gıda gibidir onu hep ararsın. Arkadaş vardır ilaç gibidir gerekirse ararsın.

Arkadaş vardır hastalık gibidir onu aramazsın o seni bulur.

Gönüller birdir vücutlar ayrı olsa da. Dostluk bitmez dostluk abidesi yıkılsa da. Unutmayız dost uzakta olsa da hatta dost bizi unutsa da.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri ayrılıklara hiç yenik düşmedik biz gönlümüz darağacında olsa bile dosta selam göndermeyi unutmadık biz.

Dostlukların tükenmediği sevgilerin ölmediği gözyaşlarının akmadığı gülücüklerin bitmediği en güzel günler sizinle olsun sevgili dostum.

Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.

Bir dostum var ki benim gereği arayan yolda öncüsüdür yüreğimin. Yürütüyor yaşamın sırlarına doğru inançla sahibidir bütün güzel sözlerin.

Dostluk günah olmayacak kadar masum köle olmayacak kadar özgür umulmayacak kadar yakın unutulmayacak kadar derin tek başına yaşanmayacak kadar zordur.

Kendini mutsuz hissettiğinde kalbini dinle çünkü sen kalbin kadar temiz ve güzellikleri hak eden birisin tüm güzellikler seninle olsun canı arkadaşım.

Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak kendimizi güçlü coşkulu tutkulu hissediyorsak desene arkadaşım biz dostuz..

Gercekten insan olarak hepimizin ders cıkaracak ve örnek alınacak sözler keske her zaman dünya durana kadar bu sözlerdeki gibi arkadaslıklar dostluklar sevgiler gercek olsa dost dostum dediginin arkadas arkadasının arkasından kuyusunu kazıp darbe vurmasa ne güzel olurdu böyle bir dünyada yasamak temennimiz kaybolan degerlerimizin geri kazanılması ve gelecek nesillere sevgi dolu bir dünya bırakabilsek.

Sohbet Dostu Simarik.net

 

 

 

 

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?



Sohbet Siteleri - Chat Odaları

© Copyright 2019 - Simarik.Net Tüm Hakları Saklıdır. İletişim

You cannot copy content of this page